Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

MODELOWANIE KOBIECEJ SYLWETKI

Ruszam się regularnie od 13 roku życia. Obecnie jestem szczęśliwą 35 letnią mamą trójki dzieci. W wolnym czasie uczestniczyłam w wielu zajęciach prowadzonych przez wspaniałych trenerów i wybitnych specjalistów. Jednak w mojej ocenie te wszystkie zajęcia były nie kompletne, czegoś mi w nich brakowało. Dlatego też stworzyłam zajęcia specjalnie dla kobiet, bo kto lepiej zrozumie potrzeby kobiety, jak nie druga kobieta.

W większości klubów sportowych czy siłowniach oferta treningowa i dietetyczna jest ukierunkowana głównie dla męskiej grupy, natomiast kobieta w procesie treningowym uwzględniana jest jako ” mały mężczyzna”. Oznacza to, że mało kto przy tworzeniu planów treningowych grup bierze pod uwagę sferę hormonalną kobiety, w tym przede wszystkim fakt, że życie i funkcjonowanie kobiety opiera się głównie o jej cykl miesięczny, ciągłą zmianę: spadków i wzrostów podstawowych kobiecych hormonów: estrogenu i progesteronu. A wliczając do tego antykoncepcję hormonalną mamy niezły roller coaster.

Dlatego moje zajęcia z Modelowania Kobiecej Sylwetki Fit Body & Mind uwzględniają te powyższe stany i cykl miesięczny kobiety, w tym także role społeczne, które odgrywa będąc mamą, córką, przyjaciółką, pracownicą, przedsiębiorcą, żoną i kochanką…
Przychodząc na trening stworzony dla kobiet i zmyślą o kobietach spędzisz 2 godziny w doborowym towarzystwie kobiet, z którymi wspólnie dążysz do realizacji swojego celu rozwijając swoje ciało i umysł. Zajęcia dotyczą modelowania kobiecej sylwetki,(redukcji zbędnego tłuszczu i budowy mięśni do pięknych kobiecych kształtów) układania jadłospisów pod siebie, wprowadzania zdrowych nawyków, redukcji stresu, nauki poznania swojego ciała.

W czasie zajęć:
20 min to prelekcja i zadania umysłowe,
5 min rolowanie, przygotowanie mięśni i ciała do treningu
10 min rozgrzewka
15-20 min Mobility + trening medyczny
30- 45 min trening zasadniczy
10 min wyciszenie po treningu
5 min rolowanie, przygotowanie ciała do regeneracji
Ostatnie 20 min to relaksacja.
Ćwiczenia stworzone o najnowsze doniesienia medyczne ze świata fitnessu.

Przekazuję wiedzę dotyczącą zbilansowanego odżywiania, szkolę jak tworzyć zbilansowaną, elastyczną dietę pod siebie, tak by sposób codziennego odżywiania był z korzyścią dla ciała, umysłu i samopoczucia. Tak by dieta była dopasowana do człowieka, a nie człowiek pod dietę. Objaśniam skutki nieprawidłowego odżywiania i braku nawyku ruszania się, czym grozi nam konformizm, podpowiadam knify co z czym łączyć, dlaczego tak, a nie inaczej, jak szukać odpowiedzi na to co nas interesuje, by nie w paść w gąszcz sprzecznych informacji, uczę jak wprowadzać nawyki, które są dla nas korzystne, pokazuję co zrobić by te niekorzystne nawyki zamienić na te, które nam sprzyjają, instruuję jak poprawnie wykonać ćwiczenie, które mięśnie napiąć, kiedy wziąć wdech , a kiedy ma być wydech i na JAK DŁUGO motywuję do systematycznego działania, powstrzymuję gdy wymaga tego sytuacja, by nie było za szybko i z kraksą, tworzę zestawy ćwiczeń, które usprawniają ciało, bawią, motywują do jeszcze cięższej pracy, dają niedosyt i chęć powrotu na następny trening, łączę różne style treningowe by nie było nudno, a pracowały wszystkie partie ciała i się rozwijały,
RAZ SZYBKO ,
RAZ WOLNO,
RAZ SAMEMU,
RAZ RAZEM,
Raz na czas,
Raz na ilość powtórzeń,
A raz na tony podniesionego ciężaru…. brzmi ciekawie i o to chodzi, ponieważ pomysłów mi nie brakuje, uczę programowania treningu i układania posiłków, tak byś mogła po roku sama ułożyć plan działania.

Co miesiąc mierzę i ważę uczestniczki na analizatorze składu ciała, dzięki czemu widzą jak przebiega postęp, a po krótkiej rozmowie wiedzą jak wprowadzić drobne zmiany, by z każdym dniem być bliżej swojego upragnionego celu.

 Co 3 miesiące przeprowadzam uczestniczkom testy Skriningowe, których celem jest zobrazowanie dobrych i słabych stron struktury ruchu. Sprawdzam jak w toku zajęć zmienia się mobilność , stabilizacja i globalne wzorce ruchowe, dzięki czemu dobieram indywidualne, pod potrzeby uczestniczki ćwiczenia usprawniające.

Zapisz się już dziś.

Szczegółowe godziny zajęć w grafiku. Zobacz grafik zajęć.

Jesteśmy małym, kameralnych studiem, chcesz trenować z nami, zapraszamy, umów się wcześniej na zajęcia. Umów się na zajęcia.

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.