Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

O MNIE

barbara kurpas - trener personalny

BARBARA KURPAS

o mnie

Pasjonatka ruchu i zdrowego stylu życia – oto ja. Poszukuję w sobie równowagi, harmonii i złotego środka, zarówno dla duszy jak i ciała. Na co dzień spełniona mama cudownej trójki dzieci, wspierająca żona oraz zaradny przedsiębiorca: twórca Studia Treningu Personalnego Garden Active Body & Mind Barbara Kurpas w Orzeszu. Zawodowo: trener personalny i trener zdrowego stylu życia. Specjalizuję się w procesach redukcji tkanki tłuszczowej, budowy masy mięśniowej, optymalizacji składu masy ciała w szczególności w Modelowaniu Kobiecej Sylwetki. Pomagam w procesie wyjścia z chorób dietozależnych i osobom zmagającymi się ze współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi.

Moja obecna praca powstała z pasji oraz chęci zmian siebie na lepsze; dlatego właśnie pragnę z całego serca podzielić się wiedzą i praktyką oraz towarzystwem w całej podróży przemian przez ogród ciała i duszy.

trening personalny - garden barbara kurpas

BARBARA KURPAS

Na co dzień pomagam w doborze ćwiczeń pod wyznaczone cele swoich podopiecznych, tworzę odpowiednio zbilansowane diety i suplementację wraz ze zmianą, na bieżąco, poszczególnych elementów.

Uczę wprowadzać nowe nawyki tak by przynosiły korzyści, zastępując te stare negatywnie wpływające na ciało i umysł.
Wspieram podopiecznych w pracy nad wymarzoną sylwetką, modelowaniem odpowiednio mięśni i ogólnej poprawie zdrowia i samopoczucia.
Pomagam w utrzymaniu regularnego progresu, poprawę regeneracji nocnej i rytmu dobowego; w dostarczaniu motywacji i poprawy samooceny; w ustalaniu grafików treningów, regeneracji organizmu oraz uzupełnieniu niedoborów żywieniowych.

Moja praca to moja pasja i ta pasja przemieniła się w pracę. Prowadzę zajęcia w zakresie: • Trening funkcjonalny, • Cross training, • Trening Medyczny, • Mobility, • Mindfullnes, • Trening siłowy, Interwałowy, Cardio, Hit, Tabata, • BootCamp Polska, • Nordic Walking, • Doradztwo żywieniowe, • Plany dietetyczne. I wiele więcej.

Ciągle doskonalę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę, by jeszcze lepiej pomóc sobie, rodzinie i swoim podopiecznym wybrać zdrowszą wersję siebie. W myśl zasady: „Ciało to ogród, o który trzeba dbać, podlewać i karmić, a nawet rozmawiać by rozkwitło i długo cieszyło swym blaskiem”.

I pamiętaj, Samo Się nie zrobi. WITAJ W ŚWIECIE GARDEN! W świecie Barbary Kurpas.

trening personalny - oferta garden barbara kurpas
barbara kurpas - trener personalny

MIND

barbara kurpas - trener personalny

BODY

barbara ksurpas - trener personalny garden

BARBARA KURPAS

certyfikaty & szkolenia

OPINIE

zobacz co mówią o nas

"Do Garden Studio Treningu trafiłam przypadkiem, poleciła mi go koleżanka z pracy, kiedy zwierzyłam jej się, że chciałabym zmienić swoją sylwetkę, ale nie wiem, jak do tego zabrać. Wtedy przyszła mi z pomocą Basia, która prowadzi tu zajęcia modelowania sylwetki i otworzyła mi oczy, jak można dbać o siebie, lepiej się odżywiać i poprawić swój wygląd nie wywracając życia do góry nogami. Polecam z zajęcia Basi z całego serca. "

Marta Zuber

"Nauczyłam się w Garden Studio Treningu, że to jak się czuję zależy ode mnie, nikt i nic nie zadba o moje zdrowie i wygląd, jeśli ja tego nie zrobię. Teraz już wiem, że trening, racjonalne odżywianie i relaks, sen, picie wody... To wszystko razem składowe mojego zdrowia i piękna. Pozdrawiam serdecznie."

Monika D.

"Moim największym problemem była mobilizacja, żeby wstać i pójść na trening. Na zajęciach z modelowania sylwetki dowiedziałam się, jak nie tracić motywacji, jak się samej mobilizować do aktywności ruchowej, co jeść żeby nie tracić energii, a ją zyskać."

Wioletta R.

"Starość nie radość! Nie prawda Dopóki się ruszasz, dopóty masz zdrowie! Zapraszam na trening do Basi Kurpas."

Bożena Stasiak

"Nigdy nie wierzyłam, że pilates może być skutecznym treningiem, dopóki nie trafiłam na zajęcia do Agi Ja i mój kręgosłup jesteśmy bardzo wdzięczni."

Ania

"Dziewczyny polecam zajęcia pole dance dla dorosłych."

Karolina Malinowska

"Zapisałam córkę na pole dance do pani Agatki, która jest przemiłą i ciepłą osobą, dzieci ją uwielbiają!"

Mama Julki

"Jestem po 50tsce i traf iłem na trening do Bogdana, serio polecam , podkręci kondychę."

Marek Wierucki

"Polecam zajęcia Body & Mind trenuję u Basi od ponad pół roku i widzę niesamowite zmiany w sylwetce i kondycji fizycznej, a najbardziej cieszy -9cm w obwodzie pasa."

Justyna Brząkalik

"Polecam pilates u Agnieszki, dzięki tym zajęciom odżyło moje ciało. Zajęcia te pomagają mi zwłaszcza, że pracuje cały dzień za biurkiem."

Marysia Lubas

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.