Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

POLE DANCE

POLE DANCE W Garden Active Body & Mind

Aktywuj ciało i umysł poprzez taniec na rurze czyli Pole Dance. Niegdyś taniec ten wzbudzający kontrowersje i kojarzony głównie z nocnymi klubami, dziś uznawany za jedną z bardziej widowiskowych, oryginalnych dyscyplin sportowych, które doskonale ukazują umiejętności taneczno – akrobatyczne tancerek i tancerzy.

Pole Dance jako dyscyplina sportowa widnieje od 2017 roku, a jej popularność ciągle wzrasta. Choć rura jako akcesorium treningowe kojarzona jest zazwyczaj z płcią piękną, tak naprawdę taniec i ćwiczenia na rurze są i dla pań i panów. Dużym zainteresowaniem cieszy się  wśród dzieci, dla których taniec przy pionowo ustawionym drążku to świetna zabawa, która pozwala na ukierunkowane okiełznanie ich niespożytej energii.

Pole Dance to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wyjść poza tradycyjne ćwiczenia na sali fitness. Można go traktować również jako trening ogólnorozwojowy. Świetnie też uzupełnia się z odpowiednio skomponowanym treningiem siłowym – wówczas ciało jest lepiej przygotowane do wysiłku, co w rezultacie zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń i zmniejsza ryzyko kontuzji. Pole dance to dyscyplina dla osób zdeterminowanych, które mają dużo cierpliwości, ponieważ aby dobrze nauczyć się tego sportu potrzeba sporo treningów, czasu i poświęcenia.

Pole Dance przynosi wiele korzyści dla osoby ćwiczącej, zarówno na płaszczyźnie psychiki jak i samego ciała. Z pewnością uczy przełamywania barier i strachu, a także determinacji i wytrwałości. Bardzo dobrze wpływa na koordynację ruchową, jak również wzmacnia poszczególne partie ciała: ręce, plecy i poprawia elastyczność ćwiczącego. Dyscyplina ta angażuje przede wszystkim mięśnie grzbietu, mięśnie naramienne, biceps, triceps, przedramiona i core.

Dzięki zajęciom Pole Dance w Garden Active Body & Mind uzyskasz:

  • Szybki wzrost pewności siebie
  • Poprawę koordynacji ruchowej
  • Zwiększenie wytrzymałości
  • Wzmocnienie mięśni ramion, klatki piersiowej, kręgosłupa i nie tylko
  • Poprawę postawy ciała
  • Poprawę gibkości całego ciała
  • Nowe znajomości z osobami pasjonującymi się tym co Ty

W Garden Active Body & Mind mamy 5 stanowisk z rurami i mięką matę dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa pracy.

Pracujemy w małych 10cio osobowych grupach.

Zapraszamy na zajęcia w każdy poniedziałek i środę.

W ofercie mamy 2 grupy dziecięce od 7dmego roku życia oraz jedną grupę dla dorosłych. Szczegółowe godziny zajęć w grafiku. Zobacz grafik zajęć.

Jesteśmy małym , kameralnych studiem, chcesz trenować z nami, zapraszamy, umów się wcześniej na zajęcia. Umów się na zajęcia.

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.