Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

Trening z Taśmami TRX

Jeśli nie lubisz pracować na maszynach,  a siłownia Cię irytuje zapraszamy do Studio Garden na Trening z Taśmami TRX w małej kameralnej ośmioosobowej grupie. Sam Trening TRX jest skomponowany w ćwiczenia z własną masą ciała przy użyciu specjalnego zestawu  regulowanych pasów.

Dzięki treningowi TRX równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa. Dodatkowo w Garden pracujemy boso na macie usprawniając aparat ruchowy.

Ćwiczenia z taśmami w zawieszeniu TRX, został wymyślony przez byłego amerykańskiego komandosa Navy SEALS, który szukał optymalnej metody treningu dla żołnierzy stacjonujących w bazach wojskowych na całym świecie. Opracowany przez niego zestaw pasów był na tyle lekki, poręczny i wytrzymały, że umożliwiał wykonywanie wielu wariantów ćwiczeń siłowych nawet w najtrudniejszych warunkach. Z czasem taśmy TRX zaczęły być wykorzystywane przez profesjonalnych sportowców, trenerów oraz zwykłych amatorów fitnessu, szukających skutecznej alternatywy dla kosztownych przyrządów dostępnych tylko w siłowniach. 

Niebywałą zaletą treningu TRX jest fakt, iż podczas ćwiczeń wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. Mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar własnego ciała. Pozwala to na ich równomierny rozwój bez obciążania stawów i kręgosłupa, co nie jest możliwe w przypadku ćwiczeń na skomplikowanych maszynach z siłowni.

TRX skutecznie poprawia:

  • siłę
  • wytrzymałość
  • równowagę
  • chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem
  • rozwija masę mięśniową dzięki zwiększaniu poziomu trudności poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża
  • oraz rzeźbi sylwetkę.

 Dla kogo? Dla każdego, kto chętny spróbować przygody z taśmami TRX, niezależnie od stopnia wytrenowania. Dzięki ćwiczeniom w zawieszeniu kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, natomiast mężczyźni wyrzeźbić dowolną partię mięśni, np. kaloryfer na brzuchu. Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża. Trening ma około 300 wariantów, co czyni go ciekawym urozmaiceniem rutynowych ćwiczeń wykonywanych na przyrządach.

Zapraszamy serdecznie Trenerzy Personalni Basia i Bogdan

Szczegółowe godziny zajęć w grafiku. Zobacz grafik zajęć.

Jesteśmy małym , kameralnych studiem, chcesz trenować z nami, zapraszamy, umów się wcześniej na zajęcia. Umów się na zajęcia.

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.