Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

TURBO SPALANIE

Turbo spalanie jest dość specyficznym treningiem, którego głównym celem jest redukcja dużej ilości tkanki tłuszczowej oraz uzyskanie zadowalającego, optymalnego efektu w dość krótkim czasie. Z racji tego trening ten jest intensywny i wyczerpujący.

Trudność, a zarazem tajemnica skuteczności tego typu treningu polega na interwałach i braku przerw między ćwiczeniami. Ćwiczenia te przedzielone są nie odpoczynkiem, a kolejnym, choć nieco wolniejszym wysiłkiem cardio (marsz).  Podczas każdej z wykonywanych rund wzmacniane są wszystkie partie ciała, lecz aktywność koncentruje się przede wszystkim na mięśniach brzucha. Podczas wykonywania ćwiczeń siłowych należy pamiętać o prawidłowym oddechu. Wydech należy robić w momencie największego spięcia mięśni, bo zwiększa to efektywność ich pracy.

Do przykładowych ćwiczeń wykonywanych w trakcie turbo spalania należą między innymi: squat z wyprostowaniem ramion, przeskoki, podpory, a także ćwiczenia na skakance.

Turbo spalanie jest treningiem wymagającym, a tym samym skierowanym do osób, którym wysiłek fizyczny nie jest obcy i dysponują odpowiednio dużą wytrzymałością, sprawnością oraz cieszą się dobrym stanem zdrowia.

Choć turbo spalanie jest jednym z trudniejszych treningów, to systematyczne uczęszczanie na zajęcia szybko przyniesie rezultaty, takie jak: utrata zbędnych centymetrów z obwodu brzucha, obniżenie masy ciała – czyli wymodelowanie sylwetki oraz poprawa kondycji i wytrzymałości. A co ciekawe, intensywne treningi przynoszą korzyści  jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń, czyli kiedy po skończonym treningu będziesz odpoczywać, to Twój organizm będzie dalej spalał nadprogramową liczbę kalorii.

Szczegółowe godziny zajęć w grafiku. Zobacz grafik zajęć.

Jesteśmy małym, kameralnych studiem, chcesz trenować z nami, zapraszamy, umów się wcześniej na zajęcia. Umów się na zajęcia.

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.