Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

WSPÓŁPRACA

trening grupowy - oferta garden barbara kurpas

GARDEN BODY&MIND

współpraca

W Garden Studio Treningu Active Body & Mind chętnie współpracujemy z propagatorami Zdrowego Stylu Życia by jak najprościej i skutecznie przekazywać wiedzę oraz udostępniać produkty ekologiczne najwyższej jakości.

Aby zadbać o swoje zdrowie sam ruch i porady dietetyczne nie wystarczą. Należy także wybierać i spożywać jak najmniej przetworzoną, prostą żywność by cieszyć się dobrą jakością życia i widzieć szybko efekty treningów.

Dlatego też polecamy zakupy Ekologicznej żywności i kosmetyków na stronie czasnazdrowe.pl prowadzonej przez Leszka Kubicę.

JAK TO DZIAŁA?
Sprawdzeni producenci nie przemysłowego, zdrowego, naturalnego jedzenia sprzedają bezpośrednio swoje produkty przez witrynę Czasnazdrowe.pl.
Produkty kupuje się przez internet do poniedziałku godz. 23:00.
Dostawa jest w wybranym przez klienta miejscu i opisanym dla każdego miejsca czasie – co czwartek.
Płatności dokonuje się: w trakcie zakupu przenosząc się na stronę swojego banku (iMoje), lub przy odbiorze gotówką, kartą lub telefonem, lub wykonując przelew tradycyjny po odbiorze.
Można oceniać zakupione produkty.

GDZIE DOSTAWA?
W momencie rejestracji widać podgląd miejsc dostawy i godziny, o której dostarczone są tam zakupy.
Można dać swoją propozycję punktu odbioru.

Jeśli jesteś specjalistą i chcesz z nami współpracować, skontaktuj się z nami chętnie się spotkamy.

współpraca - czas na zdrowie
wspolpraca-czas-na-zdrowie2
współpraca - czas na zdrowie
wspolpraca-czas-na-zdrowie2

STUDIO GARDEN

trenerzy współpracujący

agata - studio garden barbara kurpas orzesze

Agata

Instruktor Pole Dance

Moja przygoda z pole dance’m rozpoczęła się w 2014 roku. Już na pierwszych zajęciach zdecydowanie zaprzyjaźniłam się z rurką.

Pole dance stał się nieodzowną częścią mojego życia. Ulubionym sportem, który nigdy się nie nudzi, przynosi mnóstwo satysfakcji i stale stawia poprzeczkę coraz to wyżej. Dlatego bardzo ważny jest dla mnie ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności.

W 2016 roku wzięłam udział w pierwszych zawodach – II Zagłębiowskich Mistrzostwach Pole Dance. W 2017 roku zdobyłam II miejsce na zawodach Pole Show Art Poland Championship w kategorii duety, a w 2019 roku V miejsce w Mistrzostwach Polski Artistic Pole IPSF.

Od 2019 roku prowadzę zajęcia na rurce dla dzieci i dorosłych. Staram się zawsze dostosować poziom trudności indywidualnie do umiejętności i predyspozycji kursantek, dbając, by było to dla nich jednocześnie wyzwaniem i dobrą zabawą.

Poza rurą uwielbiam podróże i wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, w szczególności żeglarstwo, narciarstwo, wspinaczkę oraz taniec.

bogdan - studio garden barbara kurpas orzesze

Bogdan

Trener Personalny

Mam na imię Bogdan i jestem emerytowanym oficerem pożarnictwa. Mam tylko i aż 55 lat.
Jeszcze parę lat temu wyglądałem „troszkę inaczej”. Przez te parę lat zgubiłem parę kilogramów i centymetrów na obwodach.

Do ćwiczeń zmobilizowały mnie problemy z kręgosłupem. Posłuchałem rehabilitantów i lekarzy, zacząłem się więcej ruszać i przyszły efekty. Powoli zapomniałem co to bóle kręgosłupa i pleców, doświadczyłem wyrzutu energii na cały dzień, już nie mam przysłowiowej zadyszki.

Siedzenie w fotelach nie daje tyle frajdy i satysfakcji, co czas spędzony w świetnym towarzystwie podczas ćwiczeń.

Na moich zajęciach będziemy pracować nad takimi elementami jak:
– Siła
– Gibkość
– Moc
– Wytrzymałość
– Wydolność

Zapraszam wszystkich mężczyzn i nie tylko.

agnieszka - studio garden barbara kurpas orzesze

Agnieszka

Instruktor Pilates

Jestem Agnieszka. Sportem pasjonuję się od zawsze. Ale kilka lat temu, gdy budowałam swoją formę po drugiej ciąży, na maksa wykręciłam się jogę i budowanie poprawniej postawy ciała. Było to następstwem kiepskiej kondycji mojego kręgosłupa po dwóch ciążach. Zaczęłam zgłębiać różne techniki przywracania poprawnych wzorców ruchowych i tak mnie to zafascynowało, że postanowiłam dzielić się wiedzą z innymi.

Ukończyłam kurs instruktora Pilates w REHA-FIT pod okiem Beaty Adamczyk oraz szkolenie z treningu medycznego w Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Postaram się Ci pomóc wrócić do formy po ciąży, lub po długiej rozłące z aktywnością fizyczną. Naprawimy Twoje ciało i przywrócimy mu prawidłowe wzorce ruchowe. Zapraszam Cię serdecznie.

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.