Modelowanie Kobiecej Sylwetki FB&M

Trening Personalny

Blog

Cennik

Grafik

O mnie

Oferta

Ekipa Garden

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I TESTY

Współpraca

Zespół

BARBARA KURPAS STUDIO GARDEN TRENER PERSONALNY

BARBARA KURPAS

pasjonatka ruchu & zdrowego stylu życia

Trener personalny i trener zdrowego stylu życia. Specjalizuję się w procesach redukcji tkanki tłuszczowej, budowy masy mięśniowej, optymalizacji składu masy ciała w szczególności w Modelowaniu Kobiecej Sylwetki. Pomagam w procesie wyjścia z chorób dietozależnych i osobom zmagającymi się ze współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi. 

trening personalny - garden barbara kurpas

ACTIVE BODY & MIND

Na co dzień pomagam w doborze ćwiczeń pod wyznaczone cele swoich podopiecznych, tworzę odpowiednio zbilansowane diety i suplementację wraz ze zmianą, na bieżąco, poszczególnych elementów.

Uczę wprowadzać nowe nawyki tak by przynosiły korzyści, zastępując te stare negatywnie wpływające na ciało i umysł.
Wspieram podopiecznych w pracy nad wymarzoną sylwetką, modelowaniem odpowiednio mięśni i ogólnej poprawie zdrowia i samopoczucia.

Pomagam w utrzymaniu regularnego progresu, poprawę regeneracji nocnej i rytmu dobowego; w dostarczaniu motywacji i poprawy samooceny; w ustalaniu grafików treningów, regeneracji organizmu oraz uzupełnieniu niedoborów żywieniowych.

Prowadzę zajęcia w zakresie: • Trening funkcjonalny, • Cross training, • Trening Medyczny, • Mobility, • Mindfullnes, • Trening siłowy, Interwałowy, Cardio, Hit, Tabata, • BootCamp Polska, • Nordic Walking, • Doradztwo żywieniowe, • Plany dietetyczne.

STUDIO GARDEN

trenerzy współpracujący

agata - studio garden barbara kurpas orzesze

Agata

Instruktor Pole Dance

Moja przygoda z pole dance’m rozpoczęła się w 2014 roku. Już na pierwszych zajęciach zdecydowanie zaprzyjaźniłam się z rurką.

Pole dance stał się nieodzowną częścią mojego życia. Ulubionym sportem, który nigdy się nie nudzi, przynosi mnóstwo satysfakcji i stale stawia poprzeczkę coraz to wyżej. Dlatego bardzo ważny jest dla mnie ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności.

W 2016 roku wzięłam udział w pierwszych zawodach – II Zagłębiowskich Mistrzostwach Pole Dance. W 2017 roku zdobyłam II miejsce na zawodach Pole Show Art Poland Championship w kategorii duety, a w 2019 roku V miejsce w Mistrzostwach Polski Artistic Pole IPSF.

Od 2019 roku prowadzę zajęcia na rurce dla dzieci i dorosłych. Staram się zawsze dostosować poziom trudności indywidualnie do umiejętności i predyspozycji kursantek, dbając, by było to dla nich jednocześnie wyzwaniem i dobrą zabawą.

Poza rurą uwielbiam podróże i wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, w szczególności żeglarstwo, narciarstwo, wspinaczkę oraz taniec.

agnieszka - studio garden barbara kurpas orzesze

Agnieszka

Instruktor Pilates

Jestem Agnieszka. Sportem pasjonuję się od zawsze. Ale kilka lat temu, gdy budowałam swoją formę po drugiej ciąży, na maksa wykręciłam się jogę i budowanie poprawniej postawy ciała. Było to następstwem kiepskiej kondycji mojego kręgosłupa po dwóch ciążach. Zaczęłam zgłębiać różne techniki przywracania poprawnych wzorców ruchowych i tak mnie to zafascynowało, że postanowiłam dzielić się wiedzą z innymi.

Ukończyłam kurs instruktora Pilates w REHA-FIT pod okiem Beaty Adamczyk oraz szkolenie z treningu medycznego w Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Postaram się Ci pomóc wrócić do formy po ciąży, lub po długiej rozłące z aktywnością fizyczną. Naprawimy Twoje ciało i przywrócimy mu prawidłowe wzorce ruchowe. Zapraszam Cię serdecznie.

bogdan - studio garden barbara kurpas orzesze

Bogdan

Trener Personalny

Mam na imię Bogdan i jestem emerytowanym oficerem pożarnictwa. Mam tylko i aż 55 lat.
Jeszcze parę lat temu wyglądałem „troszkę inaczej”. Przez te parę lat zgubiłem parę kilogramów i centymetrów na obwodach.

Do ćwiczeń zmobilizowały mnie problemy z kręgosłupem. Posłuchałem rehabilitantów i lekarzy, zacząłem się więcej ruszać i przyszły efekty. Powoli zapomniałem co to bóle kręgosłupa i pleców, doświadczyłem wyrzutu energii na cały dzień, już nie mam przysłowiowej zadyszki.

Siedzenie w fotelach nie daje tyle frajdy i satysfakcji, co czas spędzony w świetnym towarzystwie podczas ćwiczeń.

Na moich zajęciach będziemy pracować nad takimi elementami jak:
– Siła
– Gibkość
– Moc
– Wytrzymałość
– Wydolność

Zapraszam wszystkich mężczyzn i nie tylko.

OPINIE

zobacz co mówią o nas

"Do Garden Studio Treningu trafiłam przypadkiem, poleciła mi go koleżanka z pracy, kiedy zwierzyłam jej się, że chciałabym zmienić swoją sylwetkę, ale nie wiem, jak do tego zabrać. Wtedy przyszła mi z pomocą Basia, która prowadzi tu zajęcia modelowania sylwetki i otworzyła mi oczy, jak można dbać o siebie, lepiej się odżywiać i poprawić swój wygląd nie wywracając życia do góry nogami. Polecam z zajęcia Basi z całego serca. "

Marta Zuber

"Nauczyłam się w Garden Studio Treningu, że to jak się czuję zależy ode mnie, nikt i nic nie zadba o moje zdrowie i wygląd, jeśli ja tego nie zrobię. Teraz już wiem, że trening, racjonalne odżywianie i relaks, sen, picie wody... To wszystko razem składowe mojego zdrowia i piękna. Pozdrawiam serdecznie."

Monika D.

"Moim największym problemem była mobilizacja, żeby wstać i pójść na trening. Na zajęciach z modelowania sylwetki dowiedziałam się, jak nie tracić motywacji, jak się samej mobilizować do aktywności ruchowej, co jeść żeby nie tracić energii, a ją zyskać."

Wioletta R.

"Starość nie radość! Nie prawda Dopóki się ruszasz, dopóty masz zdrowie! Zapraszam na trening do Basi Kurpas."

Bożena Stasiak

"Nigdy nie wierzyłam, że pilates może być skutecznym treningiem, dopóki nie trafiłam na zajęcia do Agi Ja i mój kręgosłup jesteśmy bardzo wdzięczni."

Ania

"Dziewczyny polecam zajęcia pole dance dla dorosłych."

Karolina Malinowska

"Zapisałam córkę na pole dance do pani Agatki, która jest przemiłą i ciepłą osobą, dzieci ją uwielbiają!"

Mama Julki

"Jestem po 50tsce i traf iłem na trening do Bogdana, serio polecam , podkręci kondychę."

Marek Wierucki

"Polecam zajęcia Body & Mind trenuję u Basi od ponad pół roku i widzę niesamowite zmiany w sylwetce i kondycji fizycznej, a najbardziej cieszy -9cm w obwodzie pasa."

Justyna Brząkalik

"Polecam pilates u Agnieszki, dzięki tym zajęciom odżyło moje ciało. Zajęcia te pomagają mi zwłaszcza, że pracuje cały dzień za biurkiem."

Marysia Lubas

Pozwól Ciału
Rozkwitnąć

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Dołącz do nas zadzwoń lub napisz i pozwól rozkwitnąć swojemu ciału

Ta strona używa plików cookies! Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.